Také druhý turnaj áčka šestibodový

Druhý turnaj odehrálo áčko tentokrát v Písku, soupeři mu byli SK JeMoBu a béčko Žďáru nad Sázavou.

SK JeMoBu  - 1.FbK Tábor 1:6 (1:1, 0:2, 0:3) 
 
střelci: Kutner (Mareš), Mareš (Kutner), Kutner, Vodrážka (Klípa Roman), Kollárik, Vodrážka (Mareš)

Druhý turnaj - podruhé soupeřem JeMoBu. A zcela jiný průběh než v prvním utkání. Domácí se totiž prosadili již po 40 vteřinách hry tečovanou střelou od půlky. Potom už ale golman Bouška uzavřel svojí branku až do konce zápasu. My jsme se postupně dostali do tempa, začali hrát svojí hru a konečně dávat góly. K tomu nám pomohly také 3 proměněné přesilové hry z 5 pokusů. Utkání jsme nakonec docela v poklidu dotáhli do vítězného konce a JeMoBu tak zdolali i podruhé v sezoně.

1.FbK Tábor - Hippos Žďár nad Sázavou B 5:3 (2:1, 1:0, 2:2)


střelci: Mareš (Kutner), Kutner (Mareš), Mareš, Michalovič (Blažek), Mareš (Kutner)

"Hroši" ze Žďáru se každoročně umisťují na předních příčkách ligy a proto jsme čekali obtížné utkání. Naše přepovědi se vyplnily, protože se skutečně zatím jednalo o nejtěžší utkání. Nicméně je třeba říci, že jsme si to zkomplikovali sami špatným pohybem, malým důrazem a nepřesnou střelbou. Naštěstí se přece jenom nějaká střela ujala a my získali 3 body do tabulky. Skrvnou na utkání je zbytečně inkasovaný gól v poslední vteřině utkání. Hattrickem se blýskl ex-extraligový navrátilec Pepa Mareš.

 

 sestava: G - Bouška Miroslav (1.zápas) Václavík Dušan (2. zápas) ; O - Blažek Petr, Klípa Roman, Svoboda Jakub, Jandák Jonáš, Klípa Martin ; Ú - Kutner Petr, Vodrážka David, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Michalovič Vladimír, Korbel Pavel, Kollárik Vojtěch, Beránek Luboš, Camrda Luděk ; trenéři: Blažek Petr st., Mareš Josef, Hloušek Miroslav; vedoucí: Petr Kutner

Další turnaj odehrajeme 31.10. v Žirovnici (pořadatelem je Telč) tentokrát proti týmům FK Slovan Jindřichův Hradec (11:30) a domácímu TJ Sokol Telč (14:30).