První bodová ztráta mužů A přišla v Žirovnici

Papírově se zatím mělo jednat o nejtěžší turnaj v sezoně, což se potvrdilo. S Jindřichovým Hradcem jsme odehráli velmi těsné utkání na Poháru ČP (6:5) a Telč nás na přípravném turnaji v Třeboni porazila 3:4.

1.Fbk Tábor - FK Slovan Jindřichův Hradec 5:5 (2:1,2:2,1:2)

branky a asistence: Janovský (Michalovič), Mareš (Kutner), Janovský (Michalovič), Kutner (Mareš), Michalovič

Přesilovky a nekoncentrovanost. To jsou dva důvody, které značně ovlivnily tento zápas. Soupeř přesilovky proměňoval (3/3), my ne (1/3). Ovšem neomluvitelná je nekoncentrovat v závěru. 12 vteřin před koncem zápasu nás Láďa posílá do vedení 5:4, abychom následně 7 vteřin před koncem inkasovali gól ze středu. Zbytečná ztráta a nakonec asi, po průběhu zápasu, oboustranně zasloužená remíza 5:5.

TJ Sokol Telč - 1.FbK Tábor 3:4 (1:1,1:0,1:3)

branky a asistence: Kutner (Blažek), Mareš (Blažek), Jandák (Janovský), Kutner (Mareš)

Také tento zápas značně ovlivnily přesilové hry - jen tentorkát obráceně. Zatímco Telč nedokázali proměnit ani jednu ze 3 nabídnutých možností, my jsme vstřelili 3 branky ze dvou přesilovek, když nás pomohl 5 minutový trest pro Telč. V tomto zápase jsme si asi vyhrát nezasloužili, protože Telč byla lepší, rychlejší, nebezpečnější. Ale je to sport a tak bereme tři body my. Velmi k tomu pomohl Míra v bráně, o kterém se telčským střelcům musí zdát ještě teď.

sestava: G - Bouška Miroslav; O - Klípa Martin, Klípa Roman, Jandák Jonáš, Hloušek Miroslav, Blažek Petr; U - Kutner Petr, Vodrážka David, Mareš Josef, Michalovič Vladimír, Korbel Pavel, Janovský Marek

Další kolo odehrajeme 15.11. v Českých Budějovicích (hala Stárnet) proti týmům Fbc Orel Nové Město na Moravě (9:00) a Sokol Erupting Dragons H. Brod B (13:30).