Nálož v Trutnově! Muži si připsali jednu z nejtěžších porážek vůbec...

Další daleký výlet, tentokrát do mrazivého Trutnova. Muži měli ambice přivézt další tři body do tabulky, ale realita byla naprosto jiná. Místo bodů byl problém naskládat do autobusu všechny "banány", které skončili v brance.

FBC Trutnov (DTJ) - 1.Fbk Tábor 18:9 (7:3,6:3,5:3)

branky a asistence: Mareš (Vodrážka), Kutner (Klípa), Mareš (Kutner), Kutner (Mareš), Blažek (Vodrážka), Kutner (Mareš), Vodrážka, Mareš (Kutner), Mareš (Kutner)

Tak tohle byl zážitek. Muži dostali doslova a dopísmene napráskáno. Nebyla to ani lekce z produktivity, ani nějaké výrazné přehrání soupeřem. Sešlo se prostě všechno najednou - nedařilo se brankáři, obráncům, útočníkům, nikomu. Druhá útočná lajna se v podstatě rozpadla po zranění dvou hráčů a tak jsme byli nuceni hrát na dvě formace. V 15. minutě svítilo na tabuli skóre 7:1 a bylo v podstatě po zápase. Trutnovským padlo do brány naprosto všechno, tím se však nedá snižovat jejich kvalitní a soustředění výkon.

Sestava: G - Bouška Miroslav ; O - Klípa Roman, Blažek Petr, Jandák Jonáš, Holub Vítězslav; Ú - Kutner Petr, Mareš Josef, Hloušek Miroslav, Kollárik Vojtěch, Vodrážka David, Janda Andrej, Fořt Mikuláš

Dašlí zápasy jsou na programu 5.12. a 6.12., kde změříme síly v domácí hale v Sezimově Ústí s Náchodem (sobota 10.12. v 18:00) a s Hradcem Králové (neděle 11.12. v 15:00).