Mužské béčko dvakrát prohrálo

Druhý turnaj sezony se odehrál v pěkné městské hale v Jindřichově Hradci, kde béčko poznalo hořkost porážky. A to rovnou dvakrát. Propadlo se tak v tabulce na 9.místo. 

1.FbK Tábor "B" - Hippos Žďár nad Sázavou "B" 2:5 (1:3,1:2,0:0)

branky a asistence: Vladimír Michalovič (Andrej Janda), Martin Drtina

Utkání z velezkušenými "hrochy" ze Žďáru, kteří toho mají na palubovkách odehráno dost a dost. Podobně to také vypadlo, nikdo nikam nechvátal, většina hrána "profesorsky". Žďárští nakonec předvedli přesnější kombinace, lepší pohyb a hlavně dokázali trefit branku. Po zásluze tak zvítězili.

FBC Český Krumlov Velešín - 1.FbK Tábor "B" 11:4 (5:0,4:2,2:2)

branky a asistence: Petr Kutner (Martin Drtina), Martin Drtina (Michal Drtina), Martin Drtina (Michal Drtina), Lukáš Janura (Miroslav Klípa)

Druhý zápas dne byl naprosto jiný. Ambiciózní Krumlov, který je rozhodně jeden z aspirantů na postup do Divize, měl sestavu protkanou běhavými mladíky, kteří nás bez problému uběhali a naprosto přehráli. Brankový rozdíl mohl být jistě větší, ale od druhé třetiny že zápas již spíše dohrával.

Sestava: G - David Vokoun ; O - Martin Klípa, Miroslav Klípa, Michael Hřídel, Vladimír Michalovič ; Ú - Martin Drtina, Michal Drtina, Lukáš Janura, Andrej Janda, Petr Kutner

Další zápasy odehraje B-tým v neděli 26.11. v Kaplici, kde mu za soupeře bodou týmy T.J. Sokol Lišov a SK Jihlava.