Mužské áčko v domácím prostředí stoprocentní!

Po dvou utkáních venku, kdy se áčku podařilo ukořistit tři v Chrudimi, byla na programu dvě první domácí utkání. Soupeřem pro muže byl tým Litomyšle, který dokázal v minulé sezoně Tábor dvakrát porazit, a nováček soutěže, Vysoké Mýto.

1.FbK Tábor - FBC PEAKSPORT Litomyšl 6:4 (1:0,1:1,4:3)

branky a asistence: Petr Blažek (Jonáš Jandák), Pavel Korbel (Miroslav Hloušek), Petr Blažek (Vladimír Michalovič), Josef Mareš, Josef Mareš (Petr Blažek), Josef Mareš (Dušan Václavík)

V prvním domácím utkání jsme se chtěli dívákům předvést v co nejlepším světle. Proti však stál tým z Litomyšle, což je protřelý divizní tým, který  navíc v loňské sezoně vyhrál v "Sezimáku" vysoko 1:6. Motivace tak byla dvojnásobná. Nám se tentokrát poměrně dobře dařilo plnit taktické pokyny a sem tam vstřelit nějakou branku. To nakonec stačilo na zisk důležitého vítězství.

1.FbK Tábor - FTC Vysoké Mýto 7:6 (2:4,3:2,2:0)

branky a asistence: Josef Mareš (Roman Klípa), Josef Mareš (Petr Kutner), Petr Kutner (Josef Mareš), Petr Kutner (Josef Mareš), Petr Kutner (Josef Mareš), Andrej Janda (Petr Kutner), Pavel Korbel (Miroslav Hloušek)

Velká neznámá. To byl před prvním vzájemným utkáním tým z Vysokého Mýta, který v minulé sezoně dokázal postoupit do Divize. Zápas ovšem rozhodně nevypadal tak, že by jeho hráči měli hrát ustrašený nováček. Naopak vlítli to zápasu naplno a brzy se dostali do dvoubrankového vedení. Nám se naštěstí zlepšeným výkonem v dalších částech povedlo zápas otočit a získat tak cenné tři body do tabulky.

sestava: Miroslav Bouška, Dušan Václavík ; Roman Klípa, David Vodrážka, Miroslav Hloušek, Pavel Korbel, Petr Kutner, Josef Mareš, Jonáš Jandák, Andrej Janda, Petr Blažek, Tomáš Odložilík, Vladimír Michalovič, Marek Janovský, Michael Hřídel

Další ligová utkání odehrají mužu o víkendu 21. - 22.10., kdy se vydají na daleký výlet do Hradce Králové (sobota 18:00) a do Rtyně v Podkrkonoší (neděle 16:00).