Dvě venkovní drama znamenala zisk dalších 5 bodů!

K dalších venkovním utkáním zajíždělo mužské áčko na horké půdy do Hradce Králové a Rtyně v Podkrkonoší. I tentokrát se ovšem podařilo získat pořádnou porci bodů do tabulky!

FbC Innebandytos Hradec Králové - 1.FbK Tábor 6:7 (1:2,2:4,3:1)

branky a asistence: Marek Janovský (Dominik Zenkl)David Vodrážka (Dominik Zenkl), Andrej Janda (David Vodrážka), Andrej Janda (Josef Mareš), Marek Janovský (Miroslav Hloušek), David Vodrážka (Roman Klípa), Dominik Zenkl (Jonáš Jandák)

Zápas na hřišti jednoho z favoritů soutěže (Hradec hrál loni baráž o Národní ligu) měl rozhodně nečekaný průběh asi pro všechny zúčastněné. Nám se totiž postupně dařilo navyšovat skóre až na průběžnách 6:1 v polovině zápasu! Potom ovšem hradečtí přeci jenom zpřesnili svou hru, využili nabídnuté přesilovky a bylo tak k vidění napínavé utkání do samého závěru. Ten se nám naštěstí podařilo ubránit a připisujeme tak velmi cenné (a poměrně nečekané) tři body do tabulky.

Orel Rtyně v Podkrkonoší - 1.FbK Tábor 6:7pn (2:2,1:2,3:2,0:0)

branky a asistence: Petr Blažek (Jonáš Jandák), Josef Mareš (Roman Klípa), Pavel Korbel (Josef Mareš), Josef Mareš (Pavel Korbel)Andrej Janda (Josef Mareš), Andrej Janda (Josef Mareš), rozhodující nájezd David Vodrážka

Vyrovnané utkání po celou dobu jeho průběhu. Chvilku vedli domácí, chvilku zase my. Prostě remízové utkání, které musela rozhodnout až nájezdová loterie. Zde se zaskvělo V+V duo - brankář David Vokoun pustli za svá záda pouze jeden pokus domácích a David Vodrážka dokázal rtyňského golmana pokořit dvakrát. To tak znamenalo zisk prémiového bodu a celkově se jich zatím podařilo nasbírat nádherných 14 od začátku sezony!

sestava: David Vokoun, Dušan Václavík ; Roman Klípa, David Vodrážka, Miroslav Hloušek, Pavel Korbel, Josef Mareš, Jonáš Jandák, Andrej Janda, Petr Blažek, Dominik Zenkl, Marek Janovský, Lukáš Janura

Další utkání je na programu v neděli 5.11. ve 14:00, kdy áčko přivítá na domácí ploše na hale v Sezimově Ústí celek Písku. Bude se tak jednat o jihočeské derby, na které jste tímto srdečně zváni!


3 komentáře

 • Hello there,

  My name is Aly. Would you have any interest to have your website here at 1fbktabor.cz promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

  We are in the currently updating our do-follow broken link resources to include current and up to date resources for our readers.

  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  Aly

 • How would you like to Upload A SINGLE Video And
  RANK for 100 LANGUAGES !!!

  FACT #1

  ONLY 25% of the searches made online are in ENGLISH!
  And yet everybody focuses on trying to rank in ENGLISH!

  FACT #2
  YouTube is the 2nd BIGGEST website in the world…
  And still you focus all your efforts trying to rank and get traffic ONLY from Google!

  http://bit.ly/2PVgtFh

  DO THE MATH:

  With Over 3 Billion Searches A Month…

  All the visitors that you will ever need
  ARE ALREADY ON YOUTUBE!

  3 billion searches a month.
  75% are not in English…
  Do the math… 2.2 billion searches each month in foreign languages!

  Are you getting an idea on how much money you are leaving on the TABLE?

  http://bit.ly/2PVgtFh

 • Приветик всем, я тут новенький "352"

Přidat komentář