Dvě venkovní drama znamenala zisk dalších 5 bodů!

K dalších venkovním utkáním zajíždělo mužské áčko na horké půdy do Hradce Králové a Rtyně v Podkrkonoší. I tentokrát se ovšem podařilo získat pořádnou porci bodů do tabulky!

FbC Innebandytos Hradec Králové - 1.FbK Tábor 6:7 (1:2,2:4,3:1)

branky a asistence: Marek Janovský (Dominik Zenkl)David Vodrážka (Dominik Zenkl), Andrej Janda (David Vodrážka), Andrej Janda (Josef Mareš), Marek Janovský (Miroslav Hloušek), David Vodrážka (Roman Klípa), Dominik Zenkl (Jonáš Jandák)

Zápas na hřišti jednoho z favoritů soutěže (Hradec hrál loni baráž o Národní ligu) měl rozhodně nečekaný průběh asi pro všechny zúčastněné. Nám se totiž postupně dařilo navyšovat skóre až na průběžnách 6:1 v polovině zápasu! Potom ovšem hradečtí přeci jenom zpřesnili svou hru, využili nabídnuté přesilovky a bylo tak k vidění napínavé utkání do samého závěru. Ten se nám naštěstí podařilo ubránit a připisujeme tak velmi cenné (a poměrně nečekané) tři body do tabulky.

Orel Rtyně v Podkrkonoší - 1.FbK Tábor 6:7pn (2:2,1:2,3:2,0:0)

branky a asistence: Petr Blažek (Jonáš Jandák), Josef Mareš (Roman Klípa), Pavel Korbel (Josef Mareš), Josef Mareš (Pavel Korbel)Andrej Janda (Josef Mareš), Andrej Janda (Josef Mareš), rozhodující nájezd David Vodrážka

Vyrovnané utkání po celou dobu jeho průběhu. Chvilku vedli domácí, chvilku zase my. Prostě remízové utkání, které musela rozhodnout až nájezdová loterie. Zde se zaskvělo V+V duo - brankář David Vokoun pustli za svá záda pouze jeden pokus domácích a David Vodrážka dokázal rtyňského golmana pokořit dvakrát. To tak znamenalo zisk prémiového bodu a celkově se jich zatím podařilo nasbírat nádherných 14 od začátku sezony!

sestava: David Vokoun, Dušan Václavík ; Roman Klípa, David Vodrážka, Miroslav Hloušek, Pavel Korbel, Josef Mareš, Jonáš Jandák, Andrej Janda, Petr Blažek, Dominik Zenkl, Marek Janovský, Lukáš Janura

Další utkání je na programu v neděli 5.11. ve 14:00, kdy áčko přivítá na domácí ploše na hale v Sezimově Ústí celek Písku. Bude se tak jednat o jihočeské derby, na které jste tímto srdečně zváni!


1 komentář

Přidat komentář