Body ze Strakonic

Tentokrát přivezených 6 bodů ze Strakonic

První utkání jsme odehráli s nováčkem soutěže, Světlou nad Sázavou, která se krčí na posledním místě tabulky. Soupeř dorazil k utkání s pouze šesti borci do pole a již od začátku se roztočil kolotoč. Skóre postupně nastoupalo až k číslu 21 a jelikož Světlá se neprosadila, připsali jsme si výhru a tři body po výsledku 21:0.

Druhým soupeřem nám byli ambiciózní United a zápas již od úvodní buly vypadal úplně jinak než předchozí. Týmy si nedaly nic zadarmo a hřiště bylo plné osobních soubojů. V první třetině se oba mužstva prosadila jednou. Druhá třetina vyzněla lépe pro nás a to v poměru 3:1, takže do třetí části jsme vstupovali s dvoubrankovým náskokem 4:2. Soupeř sice hned na počátku snížil, ale s dalšími dvěma vstřelenými góly nakonec připadlo vítěství na naší stranu po výsledku 6:3.

Další turnaj pak áčko odehraje 1.2. v Pelhřimově, kde se utká nejprve opět s United ČB a následně potom s domácí rezervou prvoligového "Pejru".